Sady na sekt bez šampusu

Kolekce dárkových kazet, která vám umožňuje zkombinovat exkluzivní sklenice na šampaňské s lahví sektu dle vašeho výběru. Chystáte se na večírek, oslavu či jinou speciální událost a přemýšlíte, čím potěšit hostitele?  Sklenice na šampaňské budou správnou volbou! Dárková kazeta neobsahuje láhev šampaňského, ale má vyhrazený...

Kolekce dárkových kazet, která vám umožňuje zkombinovat exkluzivní sklenice na šampaňské s lahví sektu dle vašeho výběru. Chystáte se na večírek, oslavu či jinou speciální událost a přemýšlíte, čím potěšit hostitele?  Sklenice na šampaňské budou správnou volbou! Dárková kazeta neobsahuje láhev šampaňského, ale má vyhrazený prostor pro láhev sektu, kterou si sami doplníte podle vašeho vkusu.  

Sklenice na šampaňské se stanou ozdobou každé oslavy, jsou vyrobeny z křišťálového skla s obsahem olova a mají neotřelý ruční broušený dekor. Další výhodou těchto sklenic je možnost nechat na sklenice vypískovat text či logo. Díky této možnosti patří sklenice na šampaňské mezi top svatební dary. 

Vybírat můžete ze dvou velikostních variant. Dárkové kazety se sklenicemi na šampaňské jsou k dispozici se 2 či 4ks broušených skleniček.

Více informací
Sklenice na šampaňské v dárkové kazetě

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 1 012 Kč - 1 417 Kč

Dostupnost

Dostupnost

Dekor

Dekor

Aktivní filtry