Naše recenze z nákupního portálu

Avatar K. Nazarová
13.03.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vstřícné jednání Rychlost vyřízení objednávky Perfektní výrobek (dárkové balení Becherovky s broušenými sklenkami)
Celkový názor:
Potřebovali jsme dodat zboží na druhý konec republiky do druhého dne. Stačil jeden telefonát, pán byl moc milý a přestože jsme objednali zboží cca v poledne, ani ne za 24 hodin jsme měli zboží ve firmě. Naprosto skvělá komunikace, vstřícnost, rychlost, kvalita dodání i výrobku.
Avatar N. Gagová
05.03.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Spokojenost
Avatar D. Kolářová
23.12.2019
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Perfektní servis, velmi seriózní jednání, slušnost vstřícnost...
Avatar A. Ševelová
06.12.2019
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Perfektní jednání, zboží vždy přišlo v pořádku.

Nejen v Česku ale i v zahraničí je české sklo spojováno s kvalitou, vkusem a elegancí. I proto patří české sklo mezi nejvyhledávanější suvenýry, které si cizinci od nás odvážejí. Stejně tak často se k českému sklu vrací i sami Češi, zvláště když hledají dárek pro své blízké či pro obchodní partnery.

České sklo, konkrétně české křišťálové sklo, je vyrobeno z kvalitní skloviny s příměsí oxidu olovnatého, díky němuž je sklo poddajné při následném broušením. Kombinací kvalitní suroviny a přesné ruční práce při dekorování tak vznikají jedinečné skleněné výrobky, které si právem zasluhují náš obdiv.

Obrovskou výhodou českého skla je to, že jej společnost považuje za hodnotné až luxusní zboží. A proto, vyberete-li i menší drobnost z křišťálu, můžete si být jisti, že bude vřele přijata.

Podívejte se s námi na náš tip na cenově výhodný dárek z českého skla – multifunkční vázy.

V prvním příkladě se jedná o vázu hranatého tvaru nižší výšky. Právě díky nižší výšce a hranatému tvaru, lze vázu skvěle použít i jako tužkovník na pracovní stůl, do kterého se vejde hned několik psacích potřeb. A díky robustnímu tvaru tužkovník poslouží i jako těžítko. Vázu, alias tužkovník, lze proto vhodně darovat i muži.

Hranatá váza také skvěle poslouží jako svícen na svíčku širšího průměru (kolem 6 cm). Toto využití jistě ocení především dámy s romantickou duší.

Ve druhém příkladě se jedná o vázu baňatého tvaru taktéž nižší výšky. I tuto vázu lze stylově využít jako svícen či do ní efektně naaranžovat květiny. Váza je již méně vhodná pro použití jako tužkovník, doporučujeme ji tedy spíše pro ženy.

V obou případech lze vázy v dekoru mašle taktéž doplnit o pískování textu, což ocení především firmy, které tak mohou pořídit levný, avšak elegantní a praktický dárek pro obchodní partnery doplněný o firemní logo či jméno. Samozřejmostí je pak dárkové balení s imitací saténu.

Related products