Naše recenze z nákupního portálu

Avatar YARA AGRI R.
16.06.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
rychlé doručení a krásné zboží
Avatar Kateřina N.
13.03.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vstřícné jednání Rychlost vyřízení objednávky Perfektní výrobek (dárkové balení Becherovky s broušenými sklenkami)
Celkový názor:
Potřebovali jsme dodat zboží na druhý konec republiky do druhého dne. Stačil jeden telefonát, pán byl moc milý a přestože jsme objednali zboží cca v poledne, ani ne za 24 hodin jsme měli zboží ve firmě. Naprosto skvělá komunikace, vstřícnost, rychlost, kvalita dodání i výrobku.
Avatar Naděžda G.
05.03.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Spokojenost
Avatar Drahoslava K.
23.12.2019
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Perfektní servis, velmi seriózní jednání, slušnost vstřícnost...

Svatební sezóna je v plném proudu, nevěsty dolaďují poslední detaily, pánové si užívají zbývajících dnů svobody a svatebčané na poslední chvíli zmatkují, co by se asi novomanželům líbilo za dárek ke svatbě.

Někteří novomanželé nenechávají nic náhodě a důkladně připravují seznam žádoucích svatebních darů. Je to nadmíru praktické, neboť se takto spolehlivě vyhnou duplicitním svatebním darům či darům, pro něž nemají budoucí užití. K naprosté dokonalosti to potom dotáhnou ti, kteří píšou seznam i s konkrétními názvy a kódy produktů.

Avšak stále zůstává velké množství svatebčanů, kteří se raději nechají překvapit a s vděkem přijmou svatební dary, které si pro ně svatebčané připravili. Anebo tací, kterým je pouze nepříjemné sepisovat, co by chtěli a raději vše ponechají na intuici svatebčanů. Tak či tak, známé pořekadlo přece praví „darovanému koni na zuby nekoukej“.

Na druhé straně stojí zoufalí svatebčané marně tápající čím, by oslavované novomanžele potěšili. A to mnohdy i v situaci, kdy mají svou položku ze seznamu svatebních darů vybranou. Svatba je přece ideálně jednou za život a tak se snažíme vybrat originální svatební dar, který neupadne v zapomnění či se za rok či za dva nevyhodí do koše.

Svatebčané si tak lamou hlavu nad tím, co mají novomanželé rádi, jaké sporty provozují, co patří mezi jejich oblíbené aktivity, jaké zážitky by rádi absolvovali apod. Stejně tak je důležité zvážit i to čemu se raději vyhnout, aby novomanželé nebyli vmanévrovaní do jim nepříjemným situacím. Darovat let balonem páru, kdy se nevěsta bojí výšek, by totiž sice mohla být první výzva ke společnému překonávání překážek, ale stejně tak i velký malér. A proto je dobré držet se při výběru i originálních svatebních darů spíše při zemi.

Onte Crystal, jako specialista na křišťálové sklo, má pro vás tip na netradiční svatební dar, který zaujme!

Český národ se pravidelně umísťuje na prvních příčkách spotřeby piva za rok. Statistická data nám napovídají, že obliba piva není jen u mužů ale i u žen. Nepatří náhodou i vaši novomanželé mezi nadšence tohoto zlatého českého pokladu? Že, ano? Pak je jistě potěší dárková sada, která obsahuje dvě nádherné broušené sklenice na pivo o objemu 500 ml.

Dárková sada na pivo, kterou tvoří dvě pivní sklenice, je vyrobena z českého křišťálového skla. Sklo je dokonale lesklé, těžké a s detailní přesností ručně broušené. Je to dárek, který nadchne nejen vás, ale hlavně vaši nevěstu a ženicha. Dárková kazeta je vystlaná imitací saténu a nese potisk Bohemia Crystal, tedy skla, jehož kvalita je uznávaná i daleko za českými hranicemi.

Related products

Broušená sklenice na pivo 300ml, 500ml

Sklenice na pivo 500ml

Půllitr na pivo je ideálním dárkem pro každého pivaře. Sklenice má stylový tvar a...

1 254 Kč