Naše recenze z nákupního portálu

Avatar YARA AGRI R.
16.06.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
rychlé doručení a krásné zboží
Avatar Kateřina N.
13.03.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vstřícné jednání Rychlost vyřízení objednávky Perfektní výrobek (dárkové balení Becherovky s broušenými sklenkami)
Celkový názor:
Potřebovali jsme dodat zboží na druhý konec republiky do druhého dne. Stačil jeden telefonát, pán byl moc milý a přestože jsme objednali zboží cca v poledne, ani ne za 24 hodin jsme měli zboží ve firmě. Naprosto skvělá komunikace, vstřícnost, rychlost, kvalita dodání i výrobku.
Avatar Naděžda G.
05.03.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Spokojenost
Avatar Drahoslava K.
23.12.2019
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Perfektní servis, velmi seriózní jednání, slušnost vstřícnost...

Pomalu se blíží Vánoce i Nový rok, čas oslav, odpočinku, nabrání nových sil a inspirace. Ohlédněte se za starým rokem a připijte si na úspěchy, které vás čekají v tom nadcházejícím. Nebuďte přehnaně skromní. Pochvalte sebe, vaše kolegy, spolupracovníky a obchodní partnery za úsilí, které během tohoto roku vynaložili. Odměňte sebe i je.

Přípitky na různých předsilvestrovských akcích už nejsou ničím výjimečným. Ale u nás v České republice se stále nesou v duchu Bohemia sektu a rychlého cinknutí s proslovem manažera. Sekt je slovo převzaté z Německa a často nesprávně bývá zaměňován se slovem šampaňské. Přitom tímto přívlastkem se mohou honosit pouze vína z francouzské oblasti nazývané Champagne.

Avšak tato navázaná přátelství a partnerství si zaslouží mnohem více, než rychlé cinknutí bublinkami. Právě podle spotřebitelských výzkumů vedou bublinky především na Silvestra. Ročně vypijí Češi cca 164 miliónů litrů vína. Dle obchodníků je perlivých a šumivých vín ve srovnání s ostatními pouhá desetina. Většina bublinek pak padne na Silvestra.

Vyjádřete přátelstvím respekt a úctu a darujte jim něco výjimečného. Připijte si společně v této atmosféře z jemných křišťálových sklenic.

Sklo jako vánoční dárek

I sklo může být zajímavým dárkem pro blízké, když víte, po kterém sáhnout. Nejvhodnějším dárkem, se kterým nemůžete udělat krok vedle, je křišťálové sklo.

Sklo obecně patří mezi nejpříhodnější dárky. Darujete tím nejen tradici, kterou v sobě české sklo nese již po staletí, ale symbolizujete jím i svědomitost, preciznost a poctivou a čistou práci, kterou v sobě křišťálové sklo zrcadlí. Pokud tedy plánujete realizaci vánoční firemní akce a chcete její účastníky obdarovat, tak myslete prakticky a nekupujte svým partnerům neužitečné vánoční dárky. Nedarujte jim zbytečnosti, na které se bude jen prášit, případně jsou už ohrané. V českých firmách stálé vévodí kancelářské potřeby s lahvemi alkoholu. Proč nebýt originální?!

Lesklé Vánoce

Vánoce nejsou pracovním úkolem, ale měly by být chvílí, kdy se scházíme s nejbližšími. Společnými chvílemi u rodinného krbu prostupuje lesk a třpyt, nejenom od skla, které svým způsobem k tomuto svátku patří. Na stromečku visí skleněné vánoční ozdoby, nad okny přesahují přimrzlé rampouchy čisté jako sklo, na oknech kreslí mráz ty nejdokonalejší obrázky.

I doma u štědrovečerního stolu jistě zazní cink. Dejte si jen pozor, až poletí zátka, že vše skleněné a zranitelné je z dosahu. Tým německých vědců fyzikálními pokusy došel k závěru, že nebrzděná korková zátka může vyrazit z láhve rychlostí až 40 kilometrů za hodinu. Mějte po ruce záložní skleničky. Ty na šampaňské se vyznačují protáhlým kalíškem a delší stopkou. Mohou být broušené i čiré. Tak na zdraví!