Naše recenze z nákupního portálu

Avatar YARA AGRI R.
16.06.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
rychlé doručení a krásné zboží
Avatar Kateřina N.
13.03.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vstřícné jednání Rychlost vyřízení objednávky Perfektní výrobek (dárkové balení Becherovky s broušenými sklenkami)
Celkový názor:
Potřebovali jsme dodat zboží na druhý konec republiky do druhého dne. Stačil jeden telefonát, pán byl moc milý a přestože jsme objednali zboží cca v poledne, ani ne za 24 hodin jsme měli zboží ve firmě. Naprosto skvělá komunikace, vstřícnost, rychlost, kvalita dodání i výrobku.
Avatar Naděžda G.
05.03.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Spokojenost
Avatar Drahoslava K.
23.12.2019
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Perfektní servis, velmi seriózní jednání, slušnost vstřícnost...

sklenicka_sampus_potisk.jpg

Pískování na sklenice je oblíbenou doplňkovou službou, kterou volí obvykle reklamní agentury či marketingové oddělení společností, které broušené sklo zakupují jako firemní dárek. V tomto případě nejčastěji dochází k pískování loga na broušené sklenice na víno či šampaňské.

V poslední době však roste i zájem jednotlivců, kteří hledají elegatní svatební dary. Svatební skleničky se jménem a datem svatby jsou vkusným dárkem s trvalou hodnotou. 

Ve své podstatě je pískování na sklenice omezeno pouze tím, aby na sklenici byl dostatečný prostor pro pískované logo či text. Mezi vhodné produkty proto patří především skleničky na šampaňské, které mají větší prostor hladké plochy. Mezi další produkty vhodné pro pískování pak patří například karafa na whisky a tuplák na pivo. Oba tyto produkty již s pískováním počítají a mají speciální prostor pro pískovaný text. 

Pískování na sklenice je samozřejmě možné i na další sklenice či skleněné výrobky. Pokud jste si tedy vybrali i jiné sklenice či vázy, mísy apod. a nejste si jistí, zda by pískování bylo možné, kontaktujte nás pro bližší informace. 

Dalším limitem pro pískování na sklenice je samozřejmě čas, pro menší zakázky 10-14 dní. Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste nás kontaktovali s časovou rezervou (platí zvláště v případě reklamních agentur, které by odebíraly větší množství a dodací doba by mohla být delší). Cenovou kalkulaci vám sdělíme na dotaz a potvrdíme i dodací dobu.

Mezi benefity pískování na sklenice patří:

  • podpora firemní značky, zviditelnění loga
  • upomínkový předmět
  • připomenutí výjimečného okamžiku (svatba, výročí)

Krásnou ukázkou vypískovaného textu jsou výše zobrazené Bohemia Crystal skleničky na šampaňské. Níže naleznete vhodné sklenice a karafy pro pískování. Nabídka samozřejmě není kompletní, vždy záleží na rozsahu pískované plochy.

zpět do blogu

Related products