Možnosti pro firemní zákazníky

 

Již od počátku naší činnosti se zaměřujeme nejen individuální spotřebitele ale i na firemní klientelu. Často se na nás obrací firemní zákazníci, kteří mnohdy na poslední chvíli hledají kvalitní firemní dary pro své obchodní partnery či hodnotné dary pro své zaměstnance. V posledních letech spolupracujeme taktéž s eventovými či reklamními agenturami.

Co můžeme nabídnout pro firemní zákazníky?

  • Kvalitní české sklo s tradicí ruční výroby
  • Dostatečné skladové zásoby (platí především u nejoblíbenějších Becherovka setů)
  • Relativně krátké dodací lhůty
  • Možnost nechat potisknout krabičky logem firmy
  • Možnost zajistit pískování textu či loga firmy
  • Možnost dodat dárkové krabičky na míru (různé kombinace zboží v jedné krabici)
  • Doprava nad 4500Kč zdarma

 

Těší nás, že se na nás opakovaně obracejí naši stálí zákazníci z řad firemní klientely a že naše zboží i touto cestou proudí do celého světa, kde rozšiřuje pozitivní povědomí o tradičním českém ručně broušeném skle.

 

Jednoznačně nejčastější volbou jsou sady skleniček s likérem Becherovky, které spojují dva ryze české výrobky. Tyto dárkové sady proto volí především společnosti, které hledají dárkové zboží pro své zahraniční partnery. Mezi tyto společnosti patří například špičková softwarová společnost Y Soft Corporation, a.s., která je již několik let naším spokojeným zákazníkem. Dárkové sety u nás opakovaně vybírala i společnost EXCALIBUR INTERNATIONAL a.s., která působí jako exportní agentura významné zbrojařské skupiny CSG, Fotbalová asociace ČR či automotive společnost Astotec Automotive Czech Republic s.r.o..

České sklo až do Ameriky 😊. Když potřebujeme nakoupit dárkové sklo, firma Onte Crystal je jasnou volbou. Jejich široký sortiment výrobků nabízí vše, co byste mohli potřebovat, a jejich služby jsou prostě bezkonkurenční. Na prvním místě musíme jednoznačně ocenit jejich úžasný zákaznický servis. Bez ohledu na to, zda jsme potřebovali poradit s výběrem konkrétního výrobku nebo jsme měli dotaz ohledně doručení, jejich tým vždy reaguje rychle a s vstřícným přístupem. Jejich ochota a schopnost reagovat v krátkém čase jsou skutečně obdivuhodné. Vřele doporučujeme tento obchod všem, kdo hledají skvělé české sklo a profesionální přístup. (Petra Loníčková, Marketing & Sales Representative, Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.)

 

V uplynulých letech naše dárkové sklo putovalo do zahraničí i prostřednictvím zakázek s Úřadem vlády České republiky či s Ministerstvem zemědělství ČR. V roce 2015 jsme byli taktéž smluvním dodavatelem Ministerstva obrany ČR. Díky naším dlouhodobým obchodním vztahům s představiteli angolského konzulátu jsme měli možnost vybavit českým křišťálem prezidentský palác v Angole či angolskou ambasádu v Berlíně a Indii.

 

Bylo nám ctí dodat ručně broušené vázy a mísy na významné sportovní akce, které organizoval Prague Polo Club a Energetický a průmyslový holding, a.s. Námi broušené whiskovky se také staly ozdobou v síti luxusních kasin společnosti Lucky Money a.s..

 

V období COVIDu jsme byli osloveni eventovou společností Z-AGENCY s.r.o., která při organizaci online degustací rozesílala naše sklenice na víno společně s degustačními sety do celého světa.

Na společnost ONTE CRYSTAL se obracíme hlavně v případě organizace eventů s mezinárodní účastí. V době COVIDU jsme opakovaně organizovali online degustace, kdy účastníci byli připojení mnohdy z celého světa. Sklenice, které nám připravila společnost ONTE CRYSTAL měli při degustacích vždy pozitivní odezvu. (Jiří Zmidloch, Jednatel Z-AGENCY s.r.o.)

 

Dárkové sety k výročí firmy či na závěr roku jsme s úspěchem dodali například společnostem AUTO JAROV, s.r.o., AFEED, a.s., ASTON - služby v ekologii, s.r.o., PAWLICA s.r.o. a mnoha dalším. Typickými dárky na oslavu závěru roku či při příležitostí firemních výročí bývají dárkové sady na víno, dárkové sety s lahví šampusu či opět sady s Becherovkou. Společnosti při těchto příležitostech velmi často poptávají i potisk dárkové krabice či pískování loga na sklenice.

 

Bude nám potěšením navázat pozitivní spolupráci i s Vaší společností. Budeme rádi pokud nás ohledně Vaší poptávky kontaktujete emailem info@ontecrystal.cz nebo telefonicky na 727 837 524.