O nás

Naše společnost

ONTE CRYSTAL jsme založili v Brně v roce 1993. Od roku 1999 fungujeme jako společnost s ručením omezeným. Od počátku se věnujeme maloobchodnímu i velkoobchodnímu prodeji a exportu broušeného skla Bohemia Crystal. Mezi roky 1999 a 2008 jsme v Brně provozovali celkem tři prodejny. Od roku 2009 provozujeme maloobchodní prodej výhradně prostřednictvím internetového obchodu.

  • Více než 25 let zkušeností
  • Maloobchodní a velkoobchodní prodej
  • Export

Naše zaměření

Maloobchodní prodej

Maloobchodní prodej ručně broušeného skla, realizujeme prostřednictvím tohoto e-shopu. Sklo, které u nás můžete zakoupit, je výhradně české výroby a ručně broušené. Naše produkty jsou vyrobeny z olovnatého křišťálu s min. obsahem 24% PbO, není-li výslovně uvedeno jinak. Produkty pod značkou BOHEMIA CRYSTAL jsou díky své vysoké kvalitě a tradici vhodným darem jak pro své blízké, tak pro obchodní partnery.

Velkoobchodní prodej

I nadále působíme jako dodavatel broušeného skla pro maloobchodní prodejny v Brně, Olomouci, Ostravě a Karlových Varech. Rovněž spolupracujeme s reklamními agenturami. Od roku 2015 jsme smluvním dodavatelem dárkových a reklamních předmětu pro Ministerstvo obrany České republiky.

Export

Během uplynulých let jsme taktéž získali bohaté zkušenosti s vývozem skla do zahraničí. Pravidelně spolupracujeme s odběrateli z USA, s odběrateli ze států na Arabském poloostrově, Angoly, Indie, Finska apod.

Naše přednosti

Kvalitní česká výroba.

“SSortiment vyrobený z olovnatého křišťálu.

Ručně broušené sklo - naše zboží není strojově lisované.

Schopnost pružně reagovat na Vaši poptávku a včasné dodání.

Konkurenceschopné ceny.