Sklenice na pivo 1500ml - tuplák
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Půllitr na pivo, třetinka a tuplák |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Dekor: | Klasika (57001) |
| Balení: | Dárkové balení |
| Surovina: | křišťálové sklo |
| Typ sklenice: | pivo |
| Objem: | 1500 ml |
| Výška: | 235 mm |
| Největší průměr: | 120 mm (bez ucha) |
| Certifikát: | ke zboží přikládáme certifikát pravosti |




