Novinky OnteCrystal

Dárkové balení

Dárkové balení

Na vzhledu záleží! Kupujete křišťálové sklo jako dárek? Pak nezapomeňte vybrat dárkové balení, díky němuž ohromíte už na první pohled! 
Dar od srdce

Dar od srdce

Opět jako každý rok tápete, co pořídit Vaší drahé ženě k výročí, k narozeninám, k svátku, k Valentýnu…?
Osvěžující bowle

Osvěžující bowle

Osvěžující ovocná bowle, která patří ke každému létu. Chystáte se k přátelům na letní grilování a přemýšlíte co vzít sebou? Hledáte novou inspiraci pro osvěžení?
Česká NEJ - Becherovka

Česká NEJ - Becherovka

Každá země má svá NEJ, o které pečuje a jimiž se ve světě hrdě prezentuje. V některých případech se jedná o kulturní dědictví v podobě památek UNESCO, v jiných o výtečnou kuchyni, úchvatnou přírodu, víno, automobily apod.
Patří sklo k Vánocům?

Patří sklo k Vánocům?

Pomalu se blíží Vánoce i Nový rok, čas oslav, odpočinku, nabrání nových sil a inspirace. Ohlédněte se za starým rokem a připijte si na úspěchy, které vás čekají v tom nadcházejícím.
Rum je trendy

Rum je trendy

Rum - alkoholický nápoj, jehož obliba a spotřeba rok od roku stále roste. 
Víno podle chuti

Víno podle chuti

Degustace vína je nejen na Moravě jednou z oblíbených kratochvílí. Nejde však jen o to otevřít si láhev, ale také o atmosféru, která pití a ochutnávání provází. 
Ženy květiny milují

Ženy květiny milují

Květina potěší ženu za každé situace. Kterou ale vybrat? Krásu květiny dále podtrhne vhodná váza, kde bude květina umístěna. 
Pískování - reklamní logo, text

Pískování - reklamní logo, text

Skvělá příležitost jak propagavat firemní logo či motto. Ocení však i jednotlivci pro svatební dary, dary k výročí a jiné významné chvíle.
Promo focení produktů

Promo focení produktů

Modernizace eshopu si vyžádala i nafocení stylových promo fotografií. Sledujte ve fotogalerii, jak se fotí broušené sklo pod vedením špičkového brněnského fotografa Tino Kratochvíla.